Tmerrohet Maqedonia, nipi e rrah deri në vdekje gjyshin e tij

85 Lexime

01.04.2019

 

Nipi e rrah deri në vdekje gjyshin në Maqedoni

 

Gjashtëdhjetë e gjashtë vjeçari me iniciale S.M. ka ndërruar jetë në spital, pasi është rrahur fizikisht nga nipi i tij 19 vjeçar. Rasti ka ndodhur në qytetin Koçan të Maqedonisë Veriore, transmeton Gazeta Lajm. Policia ka arr.estuar 19 vjeçarin me iniciale Z.M. dhe ai do të përgjigjet për vrasjen e gjyshit, njoftoi MPB e cila po merr masa për ndricimin e plotë të rastit. (ina-online)