Gjenden dy vajzat e zhdukura në Shkup

159 Lexime

Policët të cilët gjetën dy vajzat e humbura janë Dashmir Kamberi dhe Valon Ferati.

Para disa orëve u gjetën janë gjetur 12-vjeçarja Anisa Ajro dhe 15-vjeçarja Melisa Kurtishi të zhdukura dy ditë më parë, informon SHENJA.

Ndërkaq, ende nuk dihet se ku kanë qëndruar dhe si kanë humbur.

“Sot (01.04.2023) në orën 13:30 në rrugën “Xhon Kenedi”, pranë një objekti shitës në park, nga ana e punonjësve të policisë pranë stacionit policor Bit Pazar kanë gjetur të miturit M.K. (15) dhe A.A. (12), për të cilët mbrëmjen e datës 30 mars ishte denoncuar se kanë humbur kontaktet me familjen” – thonë nga MPB.