245 Lexime

Foto eksluzive nga dasma e Muhamed Zekirit dhe Bisera Jordanovës


04.11.2019 Në një ceremoni martesore mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë për herë të dytë nënkryetari i LSDM-së dhe deputeti Muhamed Zekiri. Muki është martuar me Bisera Jordanovën e cila është...

LAJME
132 Lexime

Sylvester Stallone do të luajë në një projekt të ri me superheronj


Sylvester Stallone ka vendosur të futet në zhanrin e superheronjve për filmin “Samaritan”. Një ditë pasi që filmi i tij më i ri “Rambo: Last Blood” debutoi në vendin e tretë...

62 Lexime

Arnold Schwarzenegger’s Lifestyle ★ 2019 (VIDEO)


15.09.2019 https://www.youtube.com/watch?v=yK02aNIoCsM

148 Lexime

Aktori i njohur i serialeve turke: Në familjen time flasin shqip!


  2019-09-03   Can Yaman, aktori i njohur turk pranon hapur se ai është me prejardhje shqiptare dhe ashtu e ndjen veten. Aktori i serialeve turke në emisionin “Qejfi më i...

48 Lexime

Bë mirë, gjej mirë (video)


2019-08-27 A gentileza é algo tão lindo <3 A gentileza é algo tão lindo <3 Eterno Zacarias Публикувахте от Eterno Renato Aragão в Неделя, 18 август 2019 г.

55 Lexime

Scarlett Johansson më e paguara


2019-08-27 Ky vit ka qenë i mbarë për Scarlett Johansson, pasi kryeson listën e revistës prestigjioze Forbes. Me plot 56 milionë dollarë të fituara, 34-vjeçarja ja ka dalë të mbajë fronin...

KURIOZITETE
150 Lexime

Grimieri nga Kosova është bërë hit botëror për trasformimin e nuseve (Foto)


  2019-08-24   Grimieri i njohur nga Prizreni, Arbër Bytyqi me punën e tij profesionale ka kanë tërhequr vëmendjen në të gjithë botën.   Ai jeton dhe punon në Prizren, ndërsa...

KULTURË
126 Lexime

Kërcime qesharake në ujë


2019-08-19 Ndiqni insertin e disa kërcimeve interesante dhe qesharake në ujë.   JUMP TAGG SHOKUN QE KERCEN MIRE NE PISHINE.. #SHPERNDAJE #TAGG SHOKUN Публикувахте от Media Kosova в Петък, 16 август...