Skandaloze! Edhe Zaev i zhytur në krim dhe korrupsion!

38 Lexime

Skandalet e politikanëve maqedonas nuk kanë të ndalur

Së fundi, ka filluar të qarkulloj në internet një video, ku shihet lideri opozitar Zoran Zaev duke kërkuar mito, shkruan Deneshen Vesnik, transmeton Telegrafi.

Vlen të theksohet se video sapo është publikuar në internet nga të gjitha mediet proqeveritare maqedonase. /Telegrafi/