Tre të vdekur në aksident trafiku afër Kaçanikut

39 Lexime

15:07:41               2017-02-25

 

 

 

 

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në afërsi të Kaçanikut, më saktësisht në fshatin Gërlicë (Gurëz).

Agim Gashi, zëdhënës i Policisë së Kosovës, ka konfirmuar për Klan Kosovën, se si pasojë tre persona kanë humbur jetën.

Detaje tjera ende nuk dihen pasi njësitet e hetuesisë dhe prokurori ende nuk kanë kryer këqyrjen e vendit të ngjarjes. (Klan Kosova)