LAJME

Zeri: Adelina Tahiri pëson aksident, në gendje të rëndë

76 Lexime

Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri si duket ka pësuar aksident të rëndë dhe për momentin është në spital në gjendje jo të mirë. Kështu të paktën ka shkruar faqja e saj zyrtare në Facebook e cila numëron mbi 76 mijë fansa.

Informacioni nuk është konfirmuar ende, por duke qenë se kjo faqe ka qenë e para që ka informuar për karrierën e Adelina Tahirit dhe është e konfirmuar edhe nga Facebook si faqe zyrtare, informacioni duket të jetë i vërtetë. Siq shkruan kjo faqe, këngëtarja Tahiri është në gjendje të rëndë dhe mjekët janë duke u marrë me gjendjen e saj./Zeri/

Postimi origjinal:

Nga ADM e faqes: Adelina Tahiri peson aksident te tmerrshem, per momentin gjendet ne gjendje te rende!