Të gjithë e ngritën në qiell Messin, por harruan se çfarë i kishte bërë atij Ribery! Video

56 Lexime

Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, bëri bujë të madhe të mërkurën pas super-driblimit ndaj Jerome Boateng dhe golave të shënuar ndaj Bayern Munichut në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Boateng u bë ‘viktimë’ e shumë talljeve në internet për mënyrën se si Messi e rrëzoi në tokë me driblimin e tij, mirëpo të gjithë si duket kanë harruar se të njëjtën gjë e kishte pësuar argjentinasi nga francezi Franck Ribery.

 

Klikoni per Videon.

<iframe width=“1536″ height=“864″ src=“https://www.youtube.com/embed/eVLqq5YkFRk“ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe>