Policia konfirmon rastin me djalin e deputetit Xhevat Ademi

50 Lexime

 

 
2019-07-31
 
 

Ministria e Brendshme sot përmes një komunikate ka konfirmuar rastin e mbrëmshëm ku nga të shtënat në një dasëm në Tetovë mbeti i pla gosur djali i deputetit Xhevat Ademi. “Më 30.07.2019 rreth orës 22 në një ceremoni dasme e organizuar në kopshtin e shtëpisë së 47-vjeçarit B. D. rruga “172” në Reçicë të Vogël në Tetovë, nga të shtënat janë lënduar 27-vjeçari A.B nga Reçica e Vogël dhe 26 vjeçari F. A. nga Reçica e Madhe. Të dytë janë dërguar në Klinikën e Tetovës për t’u ofruar ndihmë. Prokurori publik dhe ekipi nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë kanë kryer hetime dhe po merren masa për ndriçimin e plotë të rastit”, njofton MPB-ja.