Pamje të tmerrshme nga protesta, policia rrëzon plakun përtokë pa mëshirë (VIDEO)

118 Lexime

Sot gjate protestes ku qytetaret dolen per rastin ‘Monstra’ ku u bashkuan edhe ata te rastit Alfa si dhe familjaret e Almirit te vogel kaloi me disa incidente, ku edhe eskaloi situata mes policise dhe protestuesve, shkruan Ttetova1, transmeton Shtegu.com.

Në një moment kur policia zbrapsi protestuesit, disa persona që nuk morën pjesë në protestë, duke kaluar njërin prej tyre policia e mori nëpër këmbë me ç`rast njëri nga policët e goditi dhe ai u rrëzua në tokë.

Shikoni këto pamje:

https://www.facebook.com/kaqanikumerrethin/videos/604883800410662