Aksidentohen duke pirë kafe 3 persona në Tiranë, makina hyn në dyqan

67 Lexime
 
Aksidentohen duke pirë kafe 3 persona në Tiranë, makina hyn në dyqan

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet pranë rrugës së Burgut.

 

Drejtuesi i një makine ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar brenda një dyqani.

Për pasojë 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Nuk dihen ende motivi që e bëri drejtuesin 50-vjeçar të humbte kontrollin e mjetit.

Një dëshmitar në vendngjarja ka treguar: “Esht tek rruga burgut jan demtuar 3 veta duke pir kafe dhe shoferi ishte rreth 50 vjec por jan jasht rrezikut nga jeta.”/ JOQ