Pensionisti merr 2 Viagra për të shkuar me 27-vjeçaren, por…

67 Lexime

Një pensionist britanik u trajtua për dhimbje në zemër pasi mori dy Viagra për një natë pasionante me një grua, 50 vjet më të re se ai.

Berberi Ray Boddington, 74 vjeç, i mori pilulat nga një shok pasi kishte rregulluar punën me një 27-vjeçare në një pub.

Por pasi mbaroi natën e pasionit, teksa po largohej, e kapën krizat e zemrës në një stacion autobusi.

Ambulanca mbërriti shpejt dhe ai u trajtua për tension të lartë dhe aritmi.

Ray thotë se më pas u la të shkonte, por ai kërkon që njerëzit të ndërgjegjësohen për efektet e Viagras.

“Imagjinoni sikur dikush të vdesë për shkak se askush nuk flet për rrezikun e kësaj pilule. Njerëzit nuk duhet të kenë turp, por duhet të flasin. U deshën 24 orë që të kthehesha në normalitet”.