ISIS kërcënon Juventusin dhe Interin, ja përse!

75 Lexime

Në rrjetet sociale me intenzitet të madh po qarkullon një fotografi të improvizuar ku shihet një pjesëtar i shtetit Islamik ISIS duke kërcënuar juventusin dhe Interin se nëse transferohet reprezentuesi i Suedisë Zllatan Ibrahimovic në Milan, Juventusi dhe Interi do ta kenë punën keq, raporton „lajmpress.com“.