Gruaja e “kujdesshme”, e lan laptopin me ujë e detergjent!

44 Lexime

09:25:16          2016-01-11

Në një video që është plasuar në rrjetet sociale, shihet një grua që lan kompjuterin me detergjent dhe ujë.

Pasi e fërkon me shpuzë, ajo e vë në rrjedhën e ujit, që të shpëlajë pajisjen teknologjike, transmeton Telegrafi.

Vetëm shikoni fytyrën e burrit, kur sheh lloptopin e varur në litar, që është lënë të thahet.

Kjo sekuencë komike, duket se është pjesë e ndonjë filmi nga Bolivudi. /Telegrafi/