Aksident tragjik: Vdesin dy të rinj derisa po ktheheshin nga ndeshja Shqipëri-Portugali (VIDEO)

40 Lexime

Ngjarja është regjistruar rreth orës 00:30 të mesnatës në vendin e quajtur, rrotonto e Plugut, ku dy automjete tip “Benz”, njëri me targë AA 999 JU dhe tjetri me targë AA 898 JX, janë përplasur mes tyre.

Mësohet se të rinjët ishin kushërinj në mes vete. Po ashtu, është arrestuar një person i cili drejtonte i dehur automjetin. /OraNews/