Fehmi Feratit i’a plaçkisin veturën, ka një mesazh për hajnin

37 Lexime

06:38:57              2016-06-30

 

 

 

Sot, showmenit dhe humoristit Fehmi Ferati i’a kanë plaçkitur veturën.

 

 

 

Ai e ka bërë të ditur këtë gjë nepërmjet një postimi në “Facebook”, me fotografi dhe një mesazh për hajnin, raporton lajmi.net

 

 

 

Ja postimi i tij:

 

 

“I nderuar z. Hajn. Pas aksionit tuaj me keni thyer xhamin e makines dhe me keni vjedh canten,mbase aksion i deshtuar per juve sepse nuk ka pas para ne kulete, keni mirekuptimin dhe mos i shkaterroni dokumentet dhe kartelat qe ishin ne kulete. Behuni human e mi ktheni ose i leni diku, bile ne kete muaj te Ramazanit se nuk i dihet e hyni n’sevap ose “paguani paret per xhamin”(100€). Me respekt Fehmi”. (lajmi.net)

 

 

 

13501933_10154185269199627_1440838251468846479_n