Ballina Blog Faqe 930

Filloj shtepia e Kartave te rrëzohet!

Gordana Jankullovska, Mile Janakieski dhe Sasho Mijalkov sapo kanë deponuar dorëheqjet e parevokueshme, ndërkohë që dorëheqje kanë paralajmëruar edhe zyrtarë tjerë të MPB-së. Në ndërkohë,...

Maturantja që riktheu traditën shqiptare

Mbrëmja e Maturës rikthehet fuqishëm me adoleshentët në garë për të rënë në sy. Fotoja e kësaj maturanteje nga Peja, Kosova po qarkullon me...

Minjtë e Ali Ahmetit!

Reagimi i Enver Robellit në lidhje me dorëheqjet e fundit të ministrave maqedonas. "Maqedonia! Anija po fundoset dhe minjtë po ikin prej saj. Deri më...

Oj nënë, a vrasin fëmijë? (Video)

Kjo intervistë, e realizuar nga Radio “Pendimi”, është më shumë se sa emocionuese teksa dëgjon këtë vajzë të vogël të tregojë për momentet e...

Baton Haxhiu me deklarata “bombastike”: Ali Ahmeti di të ruaj vetëm...

Baton Haxhiu analisti shqiptar nga Kosova në një emision të Tv Rrokum ka lëshuar akuza të rënda ndaj liderit të BDI-së, i mllefosur nga...

Nga tridhjetë ndeshje, vetëm Shtutgarti ia humbë 50 mijë euro

Nëse nuk ke fat në lojë, do të kesh fat në dashuri Zakonisht kur humbet basti, zemërimi luan rolin kryesor, e posaçërisht kur bëhet fjalë...

Pro Asyl: Maqedonia “nuk është shtet i sigurt i origjinës”

A janë këto shenja se shtetasit maqedonas mund të fitojnë të drejtën e azilit?!    Pas luftimeve në Maqedoninë Veriore, Organizata për refugjatë Pro Asyl, ka...

RATKOCERI: Zaevi nuk mund të përfaqëson shqiptarët

Drejtori i gazetës Koha Arben Ratkoceri, në intervistën e dhënë për televizionin Klan Kosova dhe në emisionin Zona B të Baton Haxhiut, ka pohuar...

Gruevski një diktator i përmendoreve që po vret për të mbetur...

Një deja-vu konflikti për të mbetur në pushtet. Ky është Gruevski. Një diktator i përmendoreve që po vret për të mbetur një hero vrasës. BATON...

HA-HA-HA: BDI u garanton “ndihmë për dëmet”! Lajm sarkastik për kumanovarët

Kumanovarët e “Lagjes së Trimave”, që kanë pësuar dëme gjatë luftimeve dyditore mes policisë dhe grupit të armatosur, si duket do të përjetojnë fatin...