Ballina Blog Faqe 699

SEVILLA NDAL RONALDON ME SHOKË

 Sevilla e ka ndalur Real Madridi, duke e mposhtur sonte para tifozëve te tyre, me rezultat 3-2, në javën e 11-të të La Ligës. Sevilla...

FIFA injoron Ronaldon

Cristiano Ronaldo mund të mbetet jashtë garës për ‘Topin e Artë’ Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, dhe fituesi aktual i Topit të Artë, mund...

NGJYRËN VJOLLCË PËR PS-NË

Fushata e zgjedhjeve të 2013 u shoqërua me një imazh të ri viziv të Partisë Socialiste. Flamujt, selia dhe çdo simbol, i cili përfaqësonte...

Pensionisti merr 2 Viagra për të shkuar me 27-vjeçaren, por…

Një pensionist britanik u trajtua për dhimbje në zemër pasi mori dy Viagra për një natë pasionante me një grua, 50 vjet më të...

11:58 09.11.2015 KOSOVA NUK BËHET ANËTARE E UNESCO-S

(E plotësuar) Në mungesë të tri votave Kosova nuk është pranuar për t’u anëtarësuar në organizatën më të madhe të Kombeve të Bashkuara UNESCO.(E...

Dyshohet se Ademin e ka dopinguar mjeku maqedonas Viktor Kamilovski

Gazetari kroat Tomislav Zhidak, në një artikull për "Jutarnji", ka hapur tri pista të mundshme për dopingun e lojtarit shqiptar të Dinamo Zagrebit, Arijan...

Shqiptari shpëton gazetarin kroat

Ivo dhe Qemali   Gazetari kroat i Agjencisë telegrafike kroate "Hina" Ivo Luqiç, në një artikull të gjerë në "Jutarnji.hr" ka përshkruar torturat që i kishte...

Foshnja e shpëton nënën nga kanceri (VIDEO)

Një nënë e re e shfrytëzon kohën me foshnjen e saj. Ajo e përqafon, e lan dhe luan me te. Më pas, ajo fillon...

Zviceranja e konvertuar që nuk i lë pesë kohët e namazit

Gruaja shtatëshkurtë ecën drejt, me hapa të shkurtër e të shpejtë. Ajo do të shkojë të falë drekën në "Stadtbach-Parkhaus" në Bernë. Ursula Wohlgefahrt...

Berlini i kënaqi romët në Ballkan

Ministria gjermane e Zhvillimit, për momentin është duke investuar dymbëdhjetë milionë euro në përmirësimin e situatës së romëve në Ballkanin Perëndimor. Ky investim duhet...