Ballina Blog Faqe 634

Ekipi shqiptar FC Prishtina Bern gjithnjë aktive dhe e suksesshme

12:21:44         2016-02-14     Ekipi futbollistik shqiptar nga kryeqyteti helvet, FC Prishtina Bern, i cili me sukses është duke luajtur në Ligën e dytë...

Gjermanët ndihmojnë me sukses shqiptaren 18-vjeçe për të qëndruar në Gjermani

09:58:27            2016-02-14       Protesta kundër dëbimit të një shqiptareje 18-vjeçare në Bielefeld, ka shkaktuar debate të ashpra në Gjermani. Tashmë është...

Pse duhet të flini në anën e djathtë?

08:01:02             2016-02-14       Përderisa kohëzgjatja e gjumit është esenciale për shëndetin mental dhe atë fizik, pozita e gjumit mund të jetë...

Policia gjermane dëbon familjen kosovare, por shpëtimi i saj ishte avioni...

Eltioni, Diartnisi dhe Eduardi (radha e parë, nga e majta) janë duke vijuar shkollimin që nga vera në Ellerbäke. Shokët e tyre janë mobilizuar...

Xhaka: Vështirë të luash kundër gjakut tënd

10:12:40           2016-02-13       Futbollisti kosovar, i cili është duke i mbrojtur ngjyrat e Borussia Mönchengladbach në Bundesligën gjermane, Granit Xhaka shpreson se...

Gardianja e arratisur ka pasur aventurë edhe me një shqiptar nga...

09:40:47             2016-02-13     Policia zvicerane edhe më tej është duke kërkuar përdhunesin sirian Hassan Kiko (27) dhe gardianen e burgut, Angela...

Sëmundja e vajzës sime 12 vjeçare më vret çdo sekondë, ju...

17:10:07          2016-02-12     Plot dhimbje dhe trishtim është jeta e 12 vjeçares nga Topansko e Shkupit, Alejna Agushi e cila që në...

A po ju duket në rregull ?!

08:27:05            2016-02-12     A po ju duket në rregull ky titull ?!

Mos bëni shumë “Like” se ngarkohet rrjeti !

07:16:54             2016-02-12       Video material me orë të tëra, miliona "Like", dhjetëra mijëra Apps: Një grafikë tregon se sa ne shikojmë...

Shekulli: Ç’mendojnë shqiptarët nëse fëmija i tyre është “heteroseksual”?

Ç’mendojnë shqiptarët nëse fëmija i tyre është “heteroseksual”?     http://www.shekulli.com.al/m/post.php?id=387020#sthash.24hS5cN9.dpbs