Ballina Blog Faqe 1010

Çfarë ngjyre flokësh ka kjo vajzë ?!

Përdorues të shumtë të internetit kanë filluar debatin lidhur me ngjyrën e flokëve që mund të ketë kjo vajzë. Çka mendoni ju ?! https://www.youtube.com/watch?v=-uG-YAW9io4

E dhimbshme, mësuesi me aftësi të kufizuara transferohet në një fshat...

Një mësues në Dibër me të meta të theksuara fizike, prind i tre fëmijëve e kanë transferuar në një fshat ku bën 4 orë...

MSN thyen rekordin e Realit

Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar janë bërë treshja sulmuese me më së shumti gola brenda një sezoni. Në finalen e Kupës së Mbretit...

Kosovari, floktar i Jürgen Kloppit

Fitores së paradokohshme të Borussia Dortmundit ndaj FC Bayernit, iu kishte gëzuar natyrisht edhe Ardian Haziri. Por, kënaqësia e kosovarit 26-vjeçar e kishte arritur...

Xhentëllmen se jo mahi: Piloti i qeras udhëtarët e vet me...

Me siguri se kjo e meriton epitetin shërbimit të klasës së parë. Pasi avioni i tij, për shkak të motit të lig qëndroi në...

Zvicra do ta ndihmojë edhe më tej Ballkanin

Në një konferencë për shtyp të Ministrisë së Punëve të Jashtme të Zvicrës, lidhur me një konferencë të organizuar nga Agjencia Zvicerane për Zhvillim...

Ovde je Srbija, si barcoletë

Arben Rrozhani Rreth 22 vite më parë, kur punonim te redaksia e gazetës “Rilindja” e Prishtinës, te rruga “Myslym Shyri”, kolegët e nderuar të Kosovës...

E pabesueshme: Plasë gazi në metron e Berlinit (VIDEO)

Metrot në Gjermani nuk janë të njohura si vende për relaks apo për humor të mirë. Shumica e pasagjerëve bëjnë grimasa të ndryshme të...

Fije argjendi nga Kosova deri në Istër

Në foto: Agron L.   "Parentine", është grupi i vetëm muzikor në të cilin këndojnë femra me zë të dalluar, nga qyteti i Poreçit në Kroaci,...

Bundesliga e dytë: Kapllani shënon rekord

Sulmuesi shqiptar, Edmond Kapllani (32), i cili arriti të shpëtojë ekipin e tij FSV Frankfurt, nga rënia në një rang më të ulët, duke...