Kryebashkiaku i Çairit Visar Ganiu, pozitiv me Kovid 19!

61 Lexime

Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu njofton se pas testimit të realizuar dje për mundësinë e infektimit me COVID-19, Ju INFORMOJ se kam rezultuar POZITIV.

‘Ndjej keqardhje për të gjithë ju/ata me të cilët kam pasur kontakt.
Nga ky pozicion edhe njëherë JU APELOJ, JU LUS për kujdes, masa mbrojtëse dhe respektim të rekomandimeve!

Bashkë do të ia dalim-thotë Ganiu. (Tetova Sot)