Një bukurosh si Bugatti që kushton tre milionë euro

07/12/2019 Bugatti do t’u ofrojë klientëve një edicion special të kufizuar Chiron të frymëzuar nga modeli La Voiture Noire i prezantuar në fillim të këtij...

IPhone 11 Pro mbledh të dhëna për lokacionin tuaj edhe nëse...

07/12/2019 Apple ka lëshuar një version të softuerit iOS 13, i karakterizuar nga cilësimet e përmirësuara të intimitetit. Sidoqoftë, programi ende mund të gjurmojë vendndodhjen e...

Rreziku që mund të vijë nga FaceApp

07.12.2019 Sipas Byrosë Federale të Hetimit (FBI), FaceApp dhe të tjera aplikacione të krijuara në Rusi paraqesin një rrezik potencial të shërbimeve të spiunazhit. Këto...

Ky është traktori që arrin shpejtësinë 217 km/h

21/11/2019 Nëse ke një tokë për të pluguar dhe dëshiron ta përfundosh në një kohë rekord, atëherë të duhet të marrëssh në telefon adhuruesin e...

Larte Design me ofertë të re për modifikimin e V-Classës së...

Kompania Larte Design, e cila merret me modifikimin e veturave, tashmë e një kohë në ofertën e saj ka paketën për modifikimin e V-Classës...

Prapaskenat, ja lufta SHBA-Kinë për rrjetin 5G dhe rreziku Huawei, Uashingtoni...

09/11/2019 Shqipëria, me dashje ose jo, është bërë pjesë e luftës SHBA- Kinë për rrjetin 5G. Pak ditë më parë, ambasada e SHBA kërkoi të...

Dodge Charger i ri vjen si një “bishë”, me 1525 kuajfuqi...

Panairi i automjeteve të modifikuara, SEMA, i cili mbahet në Las Vegas, tashmë ka filluar dhe shumë prodhues do të prezantojnë kreacionet e tyre...

Audi RS Q8 thyen rekordin e shpejtësisë, e kishte vendosur Mercedesi

07/11/2019 Audi RS Q8, lansimi publik i të cilit do bëhet së shpejti, ka thyer rekordin e shpejtësisë së Mercedes-AMG GLC 63 S në Nurburgring...

Automjet për të gjitha terenet (VIDEO PREZENTIM)

06.11.2019 https://www.facebook.com/BCCorganicVideo/videos/470363587149898/?t=178

Skoda prezanton versionin serik të konceptit Vision GT (FOTO/VIDEO)

Pas prezantimit të konceptit Vision GT në muajin qershor, prodhuesi çek i veturave sot ka prezantuar zyrtarisht versionin serik të këtij koncepti i cili...