07.11.2019 Çifti zviceran që po e akuzon Loredanën për mashtrim, ka reaguar pasi Loredana u shpall “Artistja më e mirë në Zvicër”, nga “MTV EMA”. “Loredana nuk duhet të marrë ndonjë çmim”, me këtë titull e nisi artikullin për Loredanën prestigjiozja...
06/11/2019 Përveç grimierit Mario Dedivanovic, tani Kim Kardashian ia beson kujdesin për lëkurën e saj një tjetër shqiptareje. Bëhet fjalë për kosovaren Toksa Husted, një eksperte për kujdesin e lëkurës së fytyrës. Toska ka një qendër estetike të sajën në Amerikë...
06/11/2019 Angelina dhe Brad Pitt i dhanë fund rreth 3 vite më parë, por nuk ka ende një divorc për të finalizuar gjithçka. Në intervistën bërë së fundmi për Harper’s Bazaar, Jolie rrëfeu gjatë si ka qenë jeta e saj...
28.10.2019 Ukrainasja Angelina Statyeva zgjodhi që në “blind audition” të konkurrojë me këngën e bukur shqiptare, “Lule Lule”. Me një zë brilant dhe performancë fantastike, ukrainasja mahniti jurinë e “The Voice”. Të gjithë ata shtypën butonin dhe u kthyen për Angelinën. https://www.youtube.com/watch?time_continue=124&v=Ihz7eu5Td0w
Këngëtari i njohur shqiptar nga Maqedonia e Veriut Shpat Kasapi ka ndërmend që t’i futet botës së politikës, njësoj si nëna e tij e cila është deputete nga rradhët e LSDM-së së Zoran Zaevi ndërsa Spat Kasapi është anëtar...
08.10.2019 Shpesh flet për sulmin në zemër pasi që xhiroi një film të ri me regjisorin Pedro Almodovar "Dhimbje dhe lavdi" Aktori spanjoll Antonio Banderas pati një sulm në zemër dy vjet më parë dhe thotë se është një nga gjërat...
Një shqiptare ka fituar garën për fustanin e bërë me letër higjienike i zhvilluar në SHBA. Mimoza Haska e kishte punuar fustanin me grep si nëna e saj. Për të krijuar fustanin stil sirenë u deshën 48 copë letër higjienike dhe...
Paris Hilton sjell edhe një parfum të ri, të frymëzuar nga karriera e saj si DJ. Trashëgimtarja 38-vjeçare e ka prezantuar parfumin e saj të 25-të, për të cilin ajo insiston se e pasqyron entuziazmin e skenës së jetës së...
01/10/2019 Këngëtarja, Çiljeta Xhilaga është e vendosur që në jetë, të mos merret vetëm me këngën, por të ketë edhe një biznes të sajin. Disa vite më parë, Çiljeta eksploroi në fushën e dyqaneve të veshjeve luksoze, por duket se...
23/09/2019 Në një interviste për “The Kyle and Jackie O Show” aktorja e famshme, Lindsay Lohan, konfirmojë se tashmë është beqare. Ajo u pyet nëse ishte në lidhje, dhe përgjigja e saj ishte se po dilte me dikë por ishin...