Medicinë Alternative me Kiropraktikë

2019-07-27 Bëjmë terapi me Kiropraktikë që përdoret si Medicinë Alternative. Më kësi lloji të tretmaneve mundeni të largoni dhimbjet reumatike të shumë vendeve në trup. Tretmanet bëhen...

SPECIALTETE TË SHIJSHME TEK FAIK`s IMBISS NË BUCHS AG

01:26:13       2017-09-22            

VETURA JUAJ NË DUAR TË SIGURTA

Carrosserie Wangenbrüggli AG   Adresse: Freiburgstrasse 542, 3172 Köniz Telefon: 031 971 34 30

Restaurant – Pizzeria Bella Vita Bern

12:03:07                  2018-03-13   Das Bella Vita ist mehr als nur eine Pizzeria, es ist ein schönes, edles Restaurant im...

KËRKOHEN VOZITËS KAMIONI, PAGA MUJORE DY MIJË FRANGA ZVICERANE

12:35:14                 2019-07-02     Kompania shqiptare "Kern Logistic" kërkon vozitës kamioni për transport nëpër Europë. Rroga mujore 2 mijë franga...

Arsye të shumta për ta vizituar Dubain ?!

13:19:41               2019-03-18       Ju preferojmë që pushimin ta shfrytëzoni në Hotel Towers Rotana, me një staf të mrekullueshem dhe mikpritje...

EDHE SIVJET FC PRISHTINA BERN ORGANIZON FESTËN E 28 NËNTORIT (VIDEO)

Të nderuar bashkatdhetarë, edhe sivjet sikurse edhe vitet e kaluara, FC PRISHTINA BERN organizon mbrëmje muzikore për Festën e 28 Nëntorit, me yjet e...

Arbër Bullakaj për një Zvicër të re !

2019-09-11 Unë do të shkoj në Këshillin Kombëtar për të përfaqësuar një Zvicër, në të cilën nuk ka rëndësi se nga vjen, kush e je,...

SPECIALISTI JUAJ PËR PROBLEMET ME SIGURIMET NË ZVICËR  ...

Pas publikimit të lajmit në redaksinë e “INA ONLINE”, që kishte të bëjë me një ankesë të një bashkatdhetari tonë nga Zvicra, lidhur me...