Këtë lëshim dhe këto bukuri mund ti përjetoni vetëm në Zvicër...

08.10.2019 https://www.facebook.com/StampedMagazine/videos/234348650803586/

Fitoi Paga e kosovës për TRE sekonda, paraqitet si një bamirësi...

15.12.2019 Hasanal Bolkijah është Sulltani i Brunei dhe monarku i dytë më i pasur në planet. "I rëndë" 28 miliardë dollarë, pronar i disa prej...

Pamjet e një aksidenti të tmerrshëm në Slloveni: Vetura godet kamionin...

21.11.2019 Një aksident i rëndë automobilistik nga i cili ka gjetur vdekjen një shofer kamioni 53-vjeçar hungarez ka ndodhur në një autostradë të Sllovenisë. Sipas mediave...

Për 24 orë shqiptarët e Amerikës mbledhin 1milion dollarë

27/11/2019 Për më pak se 24 orë, shqiptarët e Amerikës kanë mbledhur 1milion dollarë për ta ndihmuar Shqipërinë, e cila u goditë nga tërmeti. Solodaritet kanë...

Teori diskutabile – sfidë për shkencëtarët (VIDEO)

Zbulimi me i ri shek:21 nga Shkenctari-Hashim Thaqi ku zbuloi se: Veza nuk eshte vdekjeprurese,por po te qëlloj ne sy ajo mund te QËRROJ.'' https://www.facebook.com/nena.shqiperi.1/videos/385764042011812/?t=7

Femra Shqiptare ne histori te Amerikes qe esht ne Kongresin Amerikan...

15.12.2019 E vetmja femer Shqiptare ne histori te Amerikes qe esht ne Kongresin Amerikan ne shtepi te Bardhe ne Washington, ajo eshte kandidate ne shtetin...

Rahoveci në këmbë, për vllezërit tanë në Shqipëri

27.11.2019 Rahoveci në këmbë, për vllezërit tanë në Shqipëri

Dikur si refugjat, tani si vullnetar

29.11.2019 Polici i Kosovës si refugjat në Kukës në vitit 1999, tani si polic i njësive speciale në Thumanë në ndihmë të vëllezërve dhe motrave...