03.04.2020

🧨 🧨🧨Ja vlen ta shikoni kte ndeshje kundra serbit SuskavcevicEshte zhvilluar ne vitin 2017 ne Selanik,Greqi dhe ka qen e dyta ne kafaz per mua . Ndonje her gjerat nuk shkojn ashtu sic I ke planifikuar dhe ndryshon komplet ritmi i lojes , pas nje hedhje me gju ne raundin e par ku e zuri ne gjoks kundeshtarin ,me kapi kemben edhe me vuri posht,ne nje pozicion shum dominant per anen e atij ku shum ndeshje perfundojn shum shpejt Por ne mendjen time humbja nuk ekziston edhe Shyqyr Zotit cdo gje vajti sic duhej . Shijojeni miq dhe mbani mend se gjithcka esht e mundur kur ke besim ne vetvete. Ju uroj shendet te gjithve 🙏🏻

Публикувахте от Florian Marku в Сряда, 1 април 2020 г.