Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në lagjen Drma në aksin Shkup-Veles në afërsi të burgut të Idrizovës në Shkup. Sipas informacioneve të para kamioni me targa të Shkupit ka dalë nga rruga dhe është përplasur me ç’rast jetën ka humbur shoferi i kamionit./Alsat