2019-08-09

 

Samsung Galaxy Oxygen 2019 është një nga telefonat më të mirë inteligjentë Samsung dhe Android, tifozët që Samsung do të donin ta shihnin. Me kamera Triple 38MP dhe 8 GB RAM është koha e saj për risi në lidhje me këtë bishë …

Samsung Galaxy Oxygen Xtreme Mini

Specifikimet e Samsung Galaxy Oxygen Xtreme Mini 2019

Nga sa mësojmë, seritë Samsung Galaxy S dhe Samsung Galaxy Note janë dy seri të famshme të markës Koreane e Jugut. Seria Samsung Galaxy Oxygen Xtreme, sipas burimeve tona, është prodhuesi i një smartphone të ri të linjës. Këtu mbërrin Galaxy Oxygen Xtreme Mini me pamjen mahnitëse dhe specifikimet e fuqishme.

Në detaje, Samsung Galaxy Oxygen Xtreme Mini vjen me tastierën e fshehur QWERTY njëjtë si verzionet e përparshme të tij. Specifikimet e Galaxy Oxygen Xtreme Mini 2019 paketojnë një ekran 6.2 inç me rezolucion 2560 x 1440 piksele. Për më tepër, ky telefon krenohet me mbrojtjen e Corning Gorilla Glass.

Telefoni Samsung merr energji nga chipset Snapdragon 855 i Qualcomm, i shoqëruar me 8 GB RAM dhe 256 GB ruajtje të brendshme. Për më tepër, ky telefon mund të azhurnohet deri në 256 GB përmes një karte MicroSD. Mbajtja e dritës në një kuti masive me lëng 7500mAh  mbështet karikimin e shpejtë të baterisë. Me sa duket, kamera Galaxy Oxygen Xtreme Mini 2019 ka një lente të trefishtë 38MP + 13MP + 2MP në anën e pasme, ndërsa kamera e parë-ballafaqohet me 16MP.

Data e lëshimit dhe çmimit e Samsung Galaxy Oxygen Xtreme Mini 2019

Tani për tani, nuk ka asnjë informacion në lidhje me ardhjen e Galaxy Oxygen Xtreme Mini. Oxygen Xtreme Mini pritet në tremujorin e fundit të vitit 2019. Përveç kësaj, çmimi Galaxy Oxygen Xtreme Mini 2019 fillon rreth 600. A jeni duke pritur për lançimin e Galaxy Oxygen Xtreme Mini ? Na tregoni në një koment më poshtë!