2019-07-16 
 

Sipas një sondazhi në faqen e internetit të ‘ECHO’ – Dy të tretat e tifozëve të Liverpoolit dëshirojnë që Reds të sjellin Philippe Coutinho përsëri në ‘Anfield’.Coutinho nuk po kalon kohë të mirë tek Barcelona, që nga transferimi nga Liverpooli në janar të vitit 2018 – skuadra katalanese firmosi me brazilianin për shifër rekord, afro 142 milionë euro, përcjellë GazetaBlic.Ndërkaq në një sondazh të përgatitur nga agjencia e lajmeve ‘ECHO’ – Tifozët e Liverpoolit janë të gatshëm dhe thonë se do të pranojnë rikthimin e tij në ‘Anfield’.