13:19:41               2019-03-18

 

 

 

Ju preferojmë që pushimin ta shfrytëzoni në Hotel Towers Rotana, me një staf të mrekullueshem dhe mikpritje mahnitëse. Çmime të pershtatshme, ushqim i shkëlqyeshëm. Vetëm disa minuta larg rrokaqiellit Burj Khaliffa dhe Dubai Mall, me nje peisazh mahnitës të qytetit të Dubait. Mos hezitoni, rezervoni që tani Hotelin Towers Rotana dhe nuk do të zhgënjeheni. Informata më të hollesishme në web faqen e Hotelit. https://de.rotana.com/