Ballina all Edi Rama dhe pritja që iu bë Kryeministrit tonë në Arabi

Edi Rama dhe pritja që iu bë Kryeministrit tonë në Arabi

62
0
 
 

07.02.2019

Kryeministri Rama mbërriu në Riad mbrëmjen e kësaj të marte, në kuadër të një vizite dy-ditore në Mbretërinë e Arabisë Saudite.

Shefi i qeverisë shqiptare ka postuar në rrjete pamje nga pritja ceremoniale që i është bërë nga autoritetet e larta të Riadit.

Orët në vijim pritet të përcillen detaje nga kjo vizitë në vendin që mban lidershipin e botës arabe, aleate e ngushtë e SHBA. /tesheshi.com/