Videoklip që po zgjon gjithnjë e më shumë interes tek adhuruesit e muzikës

12:32:59         2018-07-25

 

 

Egzoni është një ndër artistët më të komentuar të momentit. Zhanri i muzikes pop/dance që Egzoni bën ka bërë të mundur që artisti në fjalë të ketë qindra fansa nga mbrapa. Kënga e re mban titullin “Kthehu” një këngë ritmike e cila që në momentin e parë të publikimit ka kapur shifra të larta klikimesh. Përndryshe videoklipi është shumë veror dhe i punuar në qdo detaj.

 

 

Please follow and like us:
235555
Top