Ish-producenti i ZDF tregon tmerrin që pa në Prekaz (VIDEO)

Ish-producenti i televizionit shtetëror gjerman ZDF, tregoi për tmerrin që e kishin kryer forcat serbe në Prekaz.

Erlind Kadriu ishte dëshmitar i varrimit të familjes Jashari dhe tregoi për Klanin se kush e organizoi varrimin dhe si krye ceremonia mortore e tyre. koha.mk

Please follow and like us:
183547
Top