REKLAMA articles

Doni ta vizitoni Dubain ?!

Doni ta vizitoni Dubain ?!

13:19:41               2019-03-18       Ju preferojmë që pushimin ta shfrytëzoni në Hotel Towers Rotana, me një staf të mrekullueshem dhe mikpritje mahnitëse. Çmime të pershtatshme, ushqim i shkëlqyeshëm. Vetëm disa minuta larg rrokaqiellit Burj Khaliffa dhe Dubai Mall, me nje peisazh mahnitës të qytetit të Dubait. Mos hezitoni,

SPECIALISTI JUAJ PËR PROBLEMET ME SIGURIMET NË ZVICËR  albacase@albacase.ch Effingerstrasse 14A, 3011 Bern 031 305 22 22

    Pas publikimit të lajmit në redaksinë e “INA ONLINE”, që kishte të bëjë me një ankesë të një bashkatdhetari tonë nga Zvicra, lidhur me aksidentin e rëndë të 06 shtatorit 2016, që e kishte pësuar në vendin e punës dhe mospranimin e marrjes përsipër të përgjegjësisë, nga ana e sigurimit federal të akisidenteve,

Restaurant – Pizzeria Bella Vita Bern

12:03:07                  2018-03-13   Das Bella Vita ist mehr als nur eine Pizzeria, es ist ein schönes, edles Restaurant im verführerisch italienischen Stil mit dem typisch südländischen Ambiente zum Wohlfühlen und Entspannen. Auserlesene, feine mediterrane Küche und andere traditionelle italienische oder Schweizer Gerichte können Sie bei uns geniessen. Ob

SPECIALISTI JUAJ PËR PROBLEMET ME SIGURIMET NË ZVICËR albacase@albacase.ch Effingerstrasse 14A, 3011 Bern 031 305 22 22

  Pas publikimit të lajmit në redaksinë e “INA ONLINE”, që kishte të bëjë me një ankesë të një bashkatdhetari tonë nga Zvicra, lidhur me aksidentin e rëndë të 06 shtatorit 2016, që e kishte pësuar në vendin e punës dhe mospranimin e marrjes përsipër të përgjegjësisë, nga ana e sigurimit federal të akisidenteve, SUVA,

UNIVERZAL PĔR NJË JETË MË KUALITATIVE

Contact informations Contact Main office: Address: Jadranska Magistrala no.47, Skopje Phone: (02)2611 258 E-mail: univerzalk@univerzalk.com.mk Contact Sales store: Address: St. Mesta no. 2 – Bit-Pazar, Skopje Телефон: (02) 2611 528 E-mail: univerzalk@univerzalk.com.mk Working hours: Monday – Friday (08.00 – 17.00);  Saturday (08.00 – 15.00) Please follow and like us:118522

Top