BOTA articles

Mbyllen dy pika kalimi mes Izraelit dhe Rripit të Gazës

Mbyllen dy pika kalimi mes Izraelit dhe Rripit të Gazës

Jeruzalem, 2 nëntor –  Dy pikat e kalimit mes Izraelit dhe Rripit të Gazës u mbyllën deri në një urdhër të ri pas lëshimit të një rakete që prej Rripit të Gazës, theksoi sot një zëdhënës ushtarak. “Pikat e kalimit për personat dhe tregtarët nga Erezi dhe Kerem Shalomi janë mbyllur deri në një urdhër

Top