Daily Archives: 6. June 2019

Nicë: “Refugjat politik” shqiptar shiste kokainë, por lirohet nga gjykata

Nicë: “Refugjat politik” shqiptar shiste kokainë, por lirohet nga gjykata

19:02:52                  2019-06-06   Sata E., një shqiptar 28-vjeçar, para pesë muajsh kishte fitur lejeqëndrim në Francë si refugjat politik. Gjatë gjykimit të tij për shitjen e disa gramë kokaine, ai shprehi “keqardhje”. Ai ka deklaruar se nga vendi i tij i origjinës është arratisur për shkak të orientimit

Macja ia “pret” rrugën, kosovarit i shkatërrohet BMW-ja

14:13:38                2019-06-06     Mbrëmjen e së mërkurës, një vozitës 41-vjeçar e ka humbur kontrollin mbi veturën e tij dhe është përplasur në një mur. Ai kaloi pa ndonjë lëndim, ndërsa vetura pësoi dëmtime totale. Aksidenti ndodhi të mërkurën, më 5 qershor 2019, rreth orës 22.00 në rrugën “Bahnhofstrasse”

Vozitësit e autobusit nga Kosova, 30 orë pa ndërprerje në rrugë

13:31:37              2019-06-06     Rezultat i frikshëm i kontrollit të trafikut në A 67 në Lorsch të Gjermanisë: Zyrtarëve policorë gjermanë u kishte rënë në sy një autobus nga Kosova, i cili kishte udhëtuar shumë gjatë, shkruan “Bild”, përcjell Shtegu.com! Të dy shoferët (35, 54), pas timonit kanë qenë për

Top