Daily Archives: 11. March 2019

“Elliott” i dashuruar me Milanin, nuk ua shet as arabëve

  11.03.2019 Kapitale të freskëta në dyert e “Casa Milan”, por pronarët e “Djallit” nuk janë gati të heqin dorë nga kuqezinjtë. Sipas “Il Sole 24 Ore”, në muajin e fundit ka pasur disa përpjekje përfaqësuesish nga shoqëria nga Arabia Saudite, por Pol Singer nuk pranon as të bisedojë. Presidenti amerikan i Milanit dhe i

Ish-producenti i ZDF tregon tmerrin që pa në Prekaz (VIDEO)

11.03.2019 Ish-producenti i televizionit shtetëror gjerman ZDF, tregoi për tmerrin që e kishin kryer forcat serbe në Prekaz. Erlind Kadriu ishte dëshmitar i varrimit të familjes Jashari dhe tregoi për Klanin se kush e organizoi varrimin dhe si krye ceremonia mortore e tyre. koha.mk Please follow and like us:183547

Menduhi BDI-së propagandën BDI Menduhit burgun?!

11/03/2019   Nga Ejup Berisha   Dënimi i Menduh Thaçit për rastin “Titanik 2” nga ana e Gjykatës kompetente penale si pasojë e aktakuzave të inicuara nga Prokuroria Speciale, për manipulime zgjedhore, është peshqesh i BDI-së për propagandën e përsosur politike që kryetari i PDSH-së e ka bërë në favor të BDI-së në afat prej

Top