Daily Archives: 10. March 2019

Rummenigge vulos të ardhmen e James

10.03.2019 Shefi i Bayern Munchen, Karl-Heinz Rummenigge, është i bindur se James Rodriguez do të vijojë të jetë pjesë e klubit bavaraez edhe sezonin e ardhshëm, pavarësisht se huazimi 2-vjeçar nga Real Madridi përfundon këtë verë. James u bashkua me Bayern në verën e vitit 2017 dhe ka pasur një rendiment mjaft pozitiv, me 10 gola

Veber propozon bisedime me Orbanin

10.03.2019 Berlin, 10 mars – Lideri i Partisë Popullore Evropiane (EPP) Manfred Veber do të iniciojë bisedime me kryeministrin hungarez, Viktor Orban për çështjet lidhur me anëtarësimin e partisë së Orbanit, Fides në EPP, njofton “Velt am zontag”. Zëdhënësi i kryeministrit hungarez, Bertalan Havasi refuzoi ta komentojë këtë informacion. Veber, siç shkruan onlajn edicioni i “Velt” ka

Top