Daily Archives: 14. May 2018

Zënkë masive nën ndikim të alkoolit, maqedonasi dhe zvicerani rrahin dy zviceranë

Zënkë masive nën ndikim të alkoolit, maqedonasi dhe zvicerani rrahin dy zviceranë

19:21:04                  2018-05-14       Pasditen e së shtunës, rreth orës 18.00, në Policinë Kantonale të Aargaut është pranuar një informatë se në rrugën “Bahnhofstrasse” në Aarau është shkaktuar një zënkë. Forcat policore menjëherë kanë shkuar në vendngajrje dhe e kanë ndërprerë zënkën, shkruan “Zofinger Tagblatt”, përcjell Shtegu.com.

“DAUTI KOMERC”-I “PUSHTON” EDHE MALIN E ZI…

17:41:43                  2018-05-14   Kjo kompani hapi qendrën e biznesit në Tuz (funksionaliteti i objektit mban vulën e arkitektit Afrim Shatku), një investim 3.5 milionësh (euro) për të zgjeruar rrjetin e tregtisë, për të hapur vende të reja pune.   Të dielën(13 maj), në qytetin e Tuzit, Mal të

Top