Daily Archives: 13. März 2018

Shashtriset gjermani: I gjenë tetë milionë euro të gatshme dhe i lajmëron në polici

Shashtriset gjermani: I gjenë tetë milionë euro të gatshme dhe i lajmëron në polici

19:27:59                2018-03-13     Një furrtar gjerman i Frankfurtit, mëngjesin e së martës ka gjetur një valixhe të stërmbushur me të holla, në një shportë mbeturinash. Banori i shashtrisur 56-vjeçar menjëherë i ka dorëzuar në stacionin më të afërt policor.   Me siguri se ka qenë zbulimi më i

Restaurant – Pizzeria Bella Vita Bern

12:03:07                  2018-03-13   Das Bella Vita ist mehr als nur eine Pizzeria, es ist ein schönes, edles Restaurant im verführerisch italienischen Stil mit dem typisch südländischen Ambiente zum Wohlfühlen und Entspannen. Auserlesene, feine mediterrane Küche und andere traditionelle italienische oder Schweizer Gerichte können Sie bei uns geniessen. Ob

Billy nga Gostivari pushton gastronominë në kryeqytetin helvetik

08:30:40                  2018-03-13     „Tashmë një kohë të gjatë jemi duke vizituar restorantin `Bella Vita` në Bernë dhe secilën herë na duket se jemi në pushim. Për ne ka domethënie të madhe pasi atje çlodhemi nga sfidat e përditshme. Asnjëherë deri më tani nuk ka pasur ankesa as

Top